אורלי נחמיאס - "עיסוי בידיים טובות"

אורלי
בעלת קליניקה "מקום להתחדשות", הבאה לענות על הצורך של כל אחד מאיתנו לעצור את קצב החיים המטורף, להיכנס לרוגע ולהתחדש.
מטפלת בעיסוי בסגנונות שונים הן עיסוי רפואי והן טיפולים קלאסיים לפינוק ולתחזוקת הגוף. בין שיטות הטיפול נמנים: עיסוי רקמות עמוק, עיסוי רפואי, טיפול בכוסות רוח, עיסוי שבדי, עיסוי צרפתי, לומי לומי, עיסוי משולב בשמנים ואבנים חמות, איורוודה , עיסוי משולב עם שקיות צמחים, עיסוי לנשים הרות, עיסוי לתינוקות , רפלקסולוגיה, עיסוי דקולטה. כמו כן טיפולים אנרגטיים הכוללים טיפולי רייקי ואנרגיה אוניברסאלית.
בוגרת "מכללת אלבאום" (טיפול בבעיות קשב וריכוז), מכללות שונות לרפואה משלימה וקורס למורי יוגה במרכז "יוגה לשלום" בתל אביב.
לאחרונה אני משלבת את אהבתי ליוגה ואת ניסיוני בחינוך (בוגרת מכללת "גורדון" במסלול הוראה לגיל הרך וגננת בעלת וותק של 18 שנים), ולאחר הכשרה בקורס אימון (קואצ'ינג - Coaching) לילדים ונוער בשיטה האינטגרטיבית, אני מאמנת ילדים עם קשיים בלימודים, קשיים חברתיים וקשיים אחרים.

החזון שלי שנחיה חיים בריאים ואיכותיים יותר. חשוב לי שנדע לקחת אחריות על הבריאות שלנו ועל החיים בכלל, ונבחר באורח חיים בריא. נממש את הפוטנציאל שלנו, נחייה חיים מלאים ומספקים, נאט את קצב החיים, נקפיד על תזונה נכונה, נחייה ברוגע ובשלווה ונמצא את האיזון בין העבודה ובין החובות שלנו לדברים שאנו אוהבים ורוצים לעשות.
אני מאמינה שלטיפולים במגע יש השפעה רבה על בריאותינו. מהסיבה הזו הייתי רוצה שטיפול יהיה זמין ונגיש לכל אדם.